Základné informácie

Kto všetko sa môže akcie zúčastniť?

Akcia je určená každému, kto sa chce zabaviť s partiou spolužiakov ale aj kamarátom mimo fakulty. Jedinou podmienkou je kúpa lístku a spoločenské a/alebo tematické oblečenie.

Ako sa mám obliecť?

Môžeš prísť v tematickom oblečení, odfotiť sa v našej fotobúdke a zúčastniť sa tak súťaže o najlepšie tematické oblečenie Beánie. Ak sa ti ale nechce vymýšľať ako sa zladiť s témou, nahoď sa do klasického spoločenského oblečenia a my sa už postaráme o svetovú atmoféru. Podmienkou však je tematické alebo spoločenské oblečenie!

Aké jedlo a pitie sa bude dať kúpiť priamo na akcií?

Nealkoholické aj alkoholické nápoje. Pracujeme aj na ponuke jedál, upresníme pred akciou.

Som prvák. Je pre mňa akcia v niečom iná?

Je pre teba mimoriadne dôležitá na prijatie do radu študentov! Beánia je vlastne slávnostné privítanie prvákov v našich radách, a preto ti ju neodporúčame premeškať (v čom všetkom bude výnimočná, sa dozvieš v pravý čas).

Budú sa dať kúpiť lístky priamo na akcií?

Áno, ale za vyššiu cenu (15 eur) a nezaručujú kvalitu sedenia.

Kúpil som si lístok, no nemôžem prísť. Čo mám robiť?

Skús ho predať, daj ho kamošovi, alebo si to skús vybaviť tak, aby si určite mohol prísť. A keď nič z toho nezaberie, obráť sa na nás – náš mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Počas akcie

Čo si nemôžem priniesť?

Vlastné jedlá a nápoje, zbrane, sklenené fľaše, nožíky a iné predmety ohrozujúce zdravie účastníkov, ktoré každému rozumnému človeku napadnú bez toho, aby sme ich zbytočne menovali sú na beánii zakázané.

Budem si mať kde odložiť svoje veci?

K dispozícii bude strážená šatňa počas celého trvania akcie.

Čo mám robiť, ak budem mať počas akcie nejaký problém?

Nájsť človeka s označením staff a celý problém mu zavesiť na nos.